Start rozwiń menu

Call for Business nr 4/2023 - biuletyn biznesowy

2023-12-18

Przedstawiam Państwu ostatnie w tym roku wydanie biuletynu „Call for Business”, przygotowane przez Zespół Centrum Wspierania Inwestorów i Innowacyjnej Gospodarki Urzędu Miasta Krakowa. Znajdą w nim Państwo informacje o Klastrze Innowacji Społeczno - Gospodarczych Zabłocie20.22, nowym miejscu na mapie Krakowa. W numerze przedstawiamy także podsumowanie kilku eventów odbywających się właśnie w Klastrze w tym m.in. „Przedsiębiorcze Krakowianki” czyli program podnoszenia kompetencji zawodowych i inspirującego wsparcia dla kobiety; druga edycja "Krakow Innovation Games 2023" i wiele innych.

Szkolenie: "Cyberprzestępczość: Na jaką pomoc organów państwa może liczyć przedsiębiorca?" - 14 grudnia

2023-12-05

Serdecznie zapraszamy firmy z Krakowa do wzięcia udziału w bezpłatnym szkoleniu pt. „Cyberprzestępczość: Na jaką pomoc organów państwa może liczyć przedsiębiorca?”, które odbędzie się w dniu 14 grudnia 2023 r. w godz. 11.00 -12.30 w siedzibie IPH w Krakowie, ul. Floriańska 3.

Konferencja: "Strategia ESG – nowe perspektywy" - 6 grudnia

2023-12-01

Serdecznie zapraszamy na bezpłatną konferencję poświęconą raportowaniu ESG. To wyjątkowa okazja, aby poszerzyć swoją wiedzę o zrównoważonym rozwoju i przygotować się na nadchodzące zmiany.

Wywiad z Prezydentem Jerzym Muzykiem podczas Krakow Innovation Games 2023

2023-12-01

Przyszłość Krakowa w rękach młodych ludzi

Zapraszamy do wysłuchania wywiadu przeprowadzonego przez Mateusza Masiora z Fundacji DOBRY hasztag z Zastępcą Prezydenta Miasta Krakowa Jerzego Muzyka

DOBRY hasztag Kraków PL #krakow #przyszłość #młodepokolenie #wywiad

III Charytatywny Amatorski Turniej Siatkówki

2023-11-29

Pracowniczki i pracownicy Urzędu Miasta Krakowa będą rywalizować w III Charytatywnym Amatorskim Turnieju Siatkówki. Turniej odbędzie się 8 grudnia na boisku hali Zespołu Szkół Ogólnokształcących Sportowych nr 2 w Krakowie.

Świętuj Story – Targi Lokalnych Rzemieślników

2023-11-27

Przez cały tydzień, od 11 do 15 grudnia w godz. 15-18  w holu Pawilonu Wyspiańskiego, pl. Wszystkich Świętych 2 będzie można spotkać się z lokalnymi rzemieślnikami, producentami i kuratorami. Każdy dzień poświęcamy innej sekcji Kraków Story, ale oczywiście cały nasz asortyment dostępny będzie cały czas. Tak samo jak nasze storytellerki i storytellerzy, którzy służą opowieściami i radą w zakupach i doborze prezentów z krakowską duszą.

Konferencja „Doing business in Italy”

2023-11-23

już 6 grudnia 2023 r. zapraszamy wszystkich przedsiębiorców, którzy chcą rozwijać swoją działalność eksportową i są zainteresowani rozpoczęciem lub rozwojem swojego biznesu we Włoszech, a także współpracą z firmami włoskimi, na konferencję „Doing business in Italy”.

Zapraszamy na Maraton Prototypowania!

2023-11-17

MASZ POMYSŁ NA PRODUKT? CHCESZ STWORZYĆ PROTOTYP, ALE BRAKUJE CI NARZĘDZI, MIEJSCA LUB SPRZĘTU? CHCESZ SKORZYSTAĆ Z WIEDZY EKSPERTÓW PRZY REALIZACJI SWOJEGO PROJEKTU?

W Nowej Hucie powstaje inkubator nowych technologii i przedsiębiorczości

2023-11-10

9 listopada został oficjalnie oddany do użytku północny podobszar Strefy Aktywności Gospodarczej Nowa Huta Przyszłości. To nowy rozdział rewitalizacji i aktywizacji gospodarczej we wschodniej części Krakowa oraz całego regionu.

Nabór przedsięwzięć do Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Krakowa już otwarty

2023-11-10

Prezydent Miasta Krakowa ogłasza nabór przedsięwzięć rewitalizacyjnych do Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Krakowa, który pozostanie  otwarty do 23 listopada 2023 r.

Znajdź