Szansa dla kreatywnych przedsiębiorców

Prowadzisz własny innowacyjny biznes? Masz od 18 do 30 lat? Szukasz okazji, aby zaprezentować szerzej swój pomysł?

Szansa dla kreatywnych przedsiębiorców
Fot. pixabay.com

Jeśli tak, wypełnij formularz zgłoszeniowy i weź udział w międzynarodowym konkursie Global Student Entrepreneur Awards, którego celem jest wyłonienie najlepszego studenta-przedsiębiorcy. Na zwycięzcę czeka nagroda w wysokości 150 tysięcy dolarów.

GSEA to inicjatywa, która od 10 lat podbiją cały świat, a w Polsce funkcjonuje od 2013 roku. Została zapoczątkowana na jednej z amerykańskich uczelni. Jej główną misją jest promowanie postaw przedsiębiorczych wśród młodych ludzi, edukacja z zakresu prowadzenia własnej działalności gospodarczej oraz umożliwienie wymiany doświadczenia i nawiązania nowych kontaktów biznesowych w społeczności międzynarodowej. W Polsce laureatką konkursu jest m.in. Natalia Maczek – założycielka marki MISBHV.

W tym roku polską edycję GSEA organizuje Project: People. W ramach konkursu osoby w wieku od 18 do 30 lat aplikują poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.gsea.org.pl do 17 lutego. Po wstępnych kwalifikacjach zostaną wyłonieni przedstawiciele najciekawszych inicjatyw, którzy będą mieli możliwość zaprezentowania swoich pomysłów na jednym z trzech półfinałów: w Krakowie – Hubraum (24 lutego), Rzeszowie – Inkubator Technologiczny 4 (28 lutego), Katowicach – Cluster Cowork Katowice (3 marca). Zwycięzcy z poszczególnych miast wystartują w finale, który odbędzie się 10 marca w stolicy Małopolski.

Osoba, który zostanie wybrana przez grono ekspertów, weźmie udział w międzynarodowym finale we Frankfurcie 27-29 kwietnia. Nagrodą jest 150 tys. dolarów oraz wartość dodana w postaci międzynarodowej sieci kontaktów, PR i reklamy w mediach, uznania na globalnym rynku oraz wsparcia mentorów (m.in. Steve Blank, Bob Dorf).

Więcej informacji oraz warunki uczestnictwa w konkursie znajdują się na stronie www.gsea.org.pl

Pokaż metkę
Osoba publikująca: AGNIESZKA STASIAK
Podmiot publikujący: MSP Kraków
Zobacz także
Punkt Obsługi Przedsiębiorcy