Impact’16 – kongres nowej gospodarki w Krakowie

W dniach 15 - 16 czerwca w Krakowie odbędzie się kongres nowej gospodarki Impact’16, podczas którego światowi eksperci opowiedzą o tym jak Czwarta Rewolucja Przemysłowa może wpłynąć na rozwój ekonomii, technologii i społeczeństwa w Polsce. Gospodarka 4.0 to Internet Rzeczy, Internet Ludzi, automatyzacja, chmura i inteligentne fabryki.

 Impact’16 – kongres nowej gospodarki w Krakowie
Fot. Małe i Średnie Przedsiębiorstwa

Impact to najważniejsze polskie wydarzenie dotyczące nowej gospodarki. Podejmuje tematy kluczowych wyzwań i szans związanych z rozwojem przedsiębiorczości, innowacji i cyfryzacji, będących fundamentem nowoczesnej gospodarki.


Impact’16 zgromadzi przemysł, przedsiębiorców i właścicieli startupów, naukowców, inwestorów venture capital z sektora prywatnego i publicznego, przedstawicieli inkubatorów, akceleratorów, parków naukowo-technologicznych, przedstawicieli rządu i samorządów terytorialnych oraz innych aktorów, oferując im unikalną platformę wielostronnego porozumienia, dialogu, nawiązywania kontaktów i budowania trwałych relacji.

 

Kongres odbędzie się przy wsparciu i z udziałem kluczowych osób odpowiedzialnych za innowacje i rozwój gospodarki w Polsce:  Mateusza Morawieckiego, ministra rozwoju; Jarosława Gowina, ministra nauki i szkolnictwa wyższego; Anny Streżyńskiej, minister cyfryzacji, prof. Macieja Chorowskiego, prezesa Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Patrycji Klareckiej, prezes PARP. 

Światowi eksperci, którzy wezmą udział w wydarzeniu, to m.in.: David Plouffe – od 2014 r. zarządza firmą Uber, autor dwóch zwycięskich kampanii prezydenckich Baracka Obamy; Ryan Panchadsaram – odpowiadał za obszar technologiczny w Białym Domu, kluczowy członek zespołu kryzysowego i Matteo Rizzi – twórca międzynarodowych spotkań branżowych FinTechStage.

 

Szczegóły i rejestracja: www.impactcee.com

Pokaż metkę
Osoba publikująca: AGNIESZKA STASIAK
Podmiot publikujący: MSP Kraków
Zobacz także
Punkt Obsługi Przedsiębiorcy