Zaproszenie do bezpłatnego udziału w targach turystycznych

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że podczas targów turystycznych Tour Salon w Poznaniu w dniach 17-19 luty 2017 r. rozpoczniemy nowy projekt przeznaczony dla małych i średnich przedsiębiorców działających w zakresie turystyki i czasu wolnego.

Zaproszenie do bezpłatnego udziału w targach turystycznych
Fot. mat. prasowe

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że podczas targów turystycznych Tour Salon w Poznaniu w dniach 17-19 luty 2017 r. rozpoczniemy nowy projekt przeznaczony dla małych i średnich przedsiębiorców działających w zakresie turystyki i czasu wolnego. W związku z tym serdecznie zapraszamy do udziału, w szczególności, że po raz pierwszy Małopolska Organizacja Turystyczna pokrywa wszelkie koszty związane z organizacją stoiska targowego!

W ramach realizacji projektu ogłaszamy nabór na dwie imprezy targowe:

- Tour Salon w Poznaniu w dniach 17-19 luty 2017 r.

- ITB w Berlinie w dniach 8-12 marca 2017 r.

Nabór przeznaczony jest dla firm prowadzących działalność w branży turystycznej i działających na terenie Małopolski. Szczegóły dotyczące wparcia oraz procedury zgłoszeń określa regulamin rekrutacji. Na zgłoszenia czekamy do dnia 23 stycznia 2017. Wyniki naboru zostaną ogłoszone do dnia 27 stycznia 2017 r. na stronie www.mot.krakow.pl.

Wszelkie dokumenty, w tym zgłoszenie, regulamin i listę targów realizowanych w ramach projektu, znajdą Państwo w załączniku. Jednocześnie prosimy o rozpowszechnianie informacji o projekcie wśród Państwa partnerów.

Projekt finansowany jest przez Regionalny Program Operacyjny Województwa Małopolskiego 2014-2020, Oś priorytetowa 3 Przedsiębiorcza Małopolska, Działanie 3.3 Umiędzynarodowienie małopolskiej gospodarki, Poddziałanie 3.3.1 Promocja Gospodarcza Małopolski.

W razie pytań prosimy o kontakt z p. Karoliną Jawor, email: karolinaj@mot.krakow.pl, tel. 12 421 16 04, +48 694 029 372.

Więcej informacji na stronie: http://mot.krakow.pl/news,317.html.
 

Źródło: Małopolska Organizacja Turystyczna

Pokaż metkę
Osoba publikująca: AGNIESZKA STASIAK
Podmiot publikujący: MSP Kraków
Zobacz także
Punkt Obsługi Przedsiębiorcy