IATI Monday Business Meeting – współpraca z Krajowymi Klastrami Kluczowymi

Instytut Autostrada Technologii i Innowacji zaprasza na trzecie spotkanie pt. IATI Monday Business Meeting (IATI MBM) o tematyce współpraca z Krajowymi Klastrami Kluczowymi, które odbędzie się w dniu 23.01.2017 r. w sali konferencyjnej AGH nr 106, paw. A-0, Kraków, al. Mickiewicza 30 w godzinach 12.00-15.00.

  IATI Monday Business Meeting – współpraca z Krajowymi Klastrami Kluczowymi
Fot. mat. prasowe

Celem spotkań organizowanych przy współpracy z Centrum Transferu Technologii AGH i CTT Politechniki Krakowskiej jest:

– umożliwienie nawiązania i zacieśnienia współpracy pomiędzy naukowcami, przedsiębiorcami, parkami technologicznymi, klastrami i organizacjami pozarządowymi;

– zapoznanie uczestników z aktualnymi konkursami i pomoc w doborze optymalnych źródeł finansowania wspierających tworzenie lub wdrożenie innowacyjnych rozwiązań;

– zaprezentowanie kierunków rozwoju i strategii B+R podmiotów gospodarczych, w tym partnerów IATI;

– promocja planowanych i realizowanych projektów naukowych i rozwiązań możliwych do komercjalizacji, a także potencjału dydaktycznego i zaplecza laboratoryjnego partnerów IATI.

Cykliczne spotkania IATI Monday Business Meeting (IATI MBM) jest to prężnie rozwijająca się inicjatywa, która wspiera współpracę między uczelniami, a przedsiębiorstwami. Więcej informacji na temat spotkania dostępne jest na stronie (http://iati.pl/iati-monday-business-meeting-wspolpraca-z-krajowymi-klastrami-kluczowymi/)

 

Autor:Informacja prasowa 

Pokaż metkę
Osoba publikująca: AGNIESZKA STASIAK
Podmiot publikujący: MSP Kraków
Zobacz także
Punkt Obsługi Przedsiębiorcy