CeBIT 2017 - giełda kooperacyjna i polskie stoisko narodowe na targach teleinformatycznych w Hanowerze

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Izbie Przemysłowo-Handlowej w Krakowie serdecznie zaprasza firmy oraz inne podmioty działające w branży IT/ICT (big data, cloud computing, internet, aplikacje mobilne, business security, communication & network) do udziału w giełdzie kooperacyjnej Future Match 2017 organizowanej podczas targów CeBIT 2017, w dniach 20 - 24 marca 2017 r. w Hanowerze w Niemczech.

CeBIT 2017 - giełda kooperacyjna i polskie stoisko narodowe na targach teleinformatycznych w Hanowerze
Fot. mat. prasowe

Ponadto, w ramach realizacji projektu pn. "Branżowy Program Promocji Branży IT/ICT" (3.3.2 Program Operacyjny Inteligenty Rozwój), PARP zorganizuje w trakcie targów polskie stoisko informacyjne.

Do udziału w giełdzie kooperacyjnej zapraszamy również potencjalnych nabywców usług ICT, przedstawicieli branży: motoryzacyjnej, transportowej i logistycznej, biotechnologicznej, farmaceutycznej, elektrycznej, ochrony środowiska, spożywczej, maszynowej, chemicznej, kosmicznej itp.

Targi CeBIT należą do najważniejszych imprez w branży technologii informacyjnych i komunikacyjnych (ICT). W 2017 r. partnerem strategicznym targów CeBIT będzie Japonia.

Zasady udziału w giełdzie:

Udział w giełdzie kooperacyjnej Future Match 2017 wynosi 110 euro (+VAT) i obejmuje rejestrację firmy i wpisanie do katalogu uczestników giełdy, a także bilety wstępu na targi dla 2 dwóch przedstawicieli zarejestrowanej firmy. Płatności należy dokonywać za pomocą karty kredytowej. Transport i zakwaterowanie w trakcie trwania giełdy uczestnicy pokrywają we własnym zakresie.

Opłata rejestracyjna dla firm które będą wystawcami w trakcie targów CeBIT 2017 wynosi 65 euro (+VAT).

Rejestracja BEZPŁATNA – dla reprezentantów takich branże jak motoryzacja, transport i logistyka, biotechnologia, farmaceutyka, ochrona środowiska, spożywcza, chemiczna, telekomunikacyjna, kosmiczna itp., zainteresowanych  zakupem usług IT od uczestników giełdy kooperacyjnej.

Uwaga ! W przypadku rejestracji na giełdę kooperacyjną i nie wzięcia w niej udziału lub wzięcia udziału, ale nie umówienia żadnych spotkań nie można ubiegać się o zwrot opłaty rejestracyjnej.

WAŻNE TERMINY:

Rejestracja uczestników i profilu trwa do 7 marca 2017 r.

Wybór partnerów do spotkań trwa od 1 lutego do 12 marca (g.12.00) 2017 r.

Giełda kooperacyjna odbędzie się w dniach 20 - 24 marca 2017 r.

Oficjalnym językiem spotkań będzie angielski.

Poza giełdą kooperacyjną, na targach CeBIT 2017 PARP zorganizuje również polskie stoisko informacyjne, na którym zapewni przedsiębiorcom obecnym na targach:

  • możliwość bezpłatnego korzystania z miejsca do odbywania  spotkań z kontrahentami;
  • możliwość zamieszczenia informacji o firmie wraz z lokalizacją jej stoiska wystawienniczego w katalogu informacyjnym wydawanym na dane targi przez Ministerstwo Rozwoju;
  • możliwość korzystania z usług informacyjnych obsługi narodowego stoiska informacyjno-promocyjnego o zakresie produktów i lokalizacji stoiska firmy;
  • możliwość zaprezentowania filmu reklamowego firmy na urządzeniach multimedialnych zainstalowanych na stoisku promocyjno-informacyjnym;
  • możliwość zorganizowania pokazu/prezentacji oferty firmy na stoisku informacyjnym.

Więcej szczegółów: Małgorzata Deka, Enterprise Europe Network przy Izbie Przemysłowo-Handlowej w Krakowie, tel. 12 428 92 62, e-mail: mdeka@iph.krakow.pl.

Pokaż metkę
Osoba publikująca: AGNIESZKA STASIAK
Podmiot publikujący: MSP Kraków
Zobacz także
Punkt Obsługi Przedsiębiorcy