Misja gospodarcza na Vibrant Gujarat

Zapraszamy do wzięcia udziału w Misji Gospodarczej do Indii. Plany przedsięwzięcia powiązane są ze szczytem gospodarczym Vibrant Gujarat Global Summit 2017, odbywającym się w dniach 10 – 13 stycznia 2017 r. w Ahmadabad, w Stanie Gujarat.

Misja gospodarcza na Vibrant Gujarat
Fot. Vibrant Gujarat Global Summit 2017

Jest to cykliczne wydarzenie, które odbywa się co dwa lata pod patronatem Premiera Indii Naredry Modiego. Celem jego jest umożliwienie przedsiębiorcom nawiązania kontaktów z partnerami z Indii, administracji, uczelniom podpisania umów współpracy. Wszystkie działania zmierzają do zwiększenia współpracy między krajami. Zachęcam do zapoznania się z pełną informacją na stronie: https://vibrantgujarat.com/

Polska jest w tym roku krajem partnerskim. Daje nam to wyraźną ekspozycję podczas wydarzenia.

Planowana jest duża delegacja pod przewodnictwem Ministerstwa Rozwoju i PAIIZ. Zaangażowały się w nią Urząd Marszałkowski województwa podkarpackiego, województwa mazowieckiego oraz Krajowa Izba Gospodarcza. Indyjsko Polska Izba Gospodarcza już 3 raz jest partnerem wydarzenia.

Podczas wydarzenia mamy zapewnione stoisko, na którym będzie ekspozycja naszych firm, seminarium i spotkania b2b. Delegacja oficjalna odbędzie szereg spotkań z administracją indyjską, aby omówić plany i możliwości współpracy oraz aby podpisać stosowne umowy.

Delegacje biznesową zachęcam do zapoznania się z informacjami o wydarzeniu i rejestracji na nie. IPCCI wesprze proces umawiania spotkań b2b z przedsiębiorcami na podstawie przesłanych preferencji. Zależy nam, alby każdy przedsiębiorąca odbył maksymalną ilość wartościowych spotkań.

Po stronie przedsiębiorców są koszty przelotu, zakwaterowania i wyżywienia związane z pobytem w Ahmadabad. IPCCI zapewnia wsparcie w zakresie zorganizowania powyższych oraz procesu wizowego.

Mając na uwadze, że Indie są obecnie najbardziej popularnym kierunkiem inwestycji gospodarczych na świecie, w imieniu wszystkich organizatorów i partnerów serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu.

Kontakt:

Joanna Mazurkiewicz
Office Director

T: +48 22 520 28 40 | M: +48 604 129 678 | E:j.mazurkiewicz@ipcci.pl
IPCCI, ul. Taśmowa 7, 02-677 Warszawa

Pokaż metkę
Osoba publikująca: AGNIESZKA STASIAK
Podmiot publikujący: MSP Kraków
Zobacz także
Punkt Obsługi Przedsiębiorcy