Spotkanie przygotowawcze - udział firm i instytucji z Polski w Bogota Fashion Week 28.02-3.03.2017 r.

W związku z planowaną na początek 2017 r. wizytą z komponentem gospodarczym w Kolumbii,  Ministerstwo Spraw Zagranicznych zaprasza na pierwsze spotkanie przygotowawcze dla firm i instytucji z polskiej branży kosmetycznej i tekstylnej.

Spotkanie przygotowawcze - udział firm i instytucji z Polski w Bogota Fashion Week 28.02-3.03.2017 r.
Fot. Bogota Fashion Week

Wstępny plan wizyty w Kolumbii przewiduje organizację polskiego stoiska/pokazu mody w ramach przyszłorocznego Bogota Fashion Week (przełom lutego i marca 2017 r.) oraz spotkania z partnerami w Medellin, jednym z głównych centrów mody w Ameryce Łacińskiej. Bardzo liczymy na Państwa aktywny udział, który pomoże nam wspólnie wypromować pozytywny wizerunek Polski jako kreatywnego i innowacyjnego kraju, producenta doskonałej jakości ubrań i kosmetyków.

Spotkanie odbędzie się w dn. 13.12.2016 r. o godz. 9.00 w Ministerstwie Spraw Zagranicznych przy Al. J. Szucha 21 w Warszawie (budynek Articom). Uprzejmie proszę o potwierdzenie Państwa uczestnictwa do dnia 8 grudnia. Ze względów proceduralnych konieczne jest zgłoszenie imienne.  W przypadku dodatkowych pytań, uprzejmie proszę o kontakt.

Agata Czyrsznic-Dobrowolska
Radca ministra
Departament Współpracy Ekonomicznej
Ministerstwo Spraw Zagranicznych
Al. J.Ch. Szucha 23, 00-580 Warszawa
tel. (+48 22) 523 71 82
www.msz.gov.pl

Pokaż metkę
Osoba publikująca: AGNIESZKA STASIAK
Podmiot publikujący: MSP Kraków
Zobacz także
Punkt Obsługi Przedsiębiorcy