Szkolenie: Cyberzagrożenia – ich wpływ na biznes - 22 listopada

Ośrodek Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniu nt. „Cyberzagrożenia – ich wpływ na biznes”, które odbędzie się w siedzibie IPH w Krakowie w dniu 22 listopada 2016 r. o godz. 10.00.

Szkolenie: Cyberzagrożenia – ich wpływ na biznes - 22 listopada
Fot. Małe i Średnie Przedsiębiorstwa

Internet w XXI wieku jest wszechobecny. Korzystamy z niego w domu, w pracy, w podróży. Wymieniamy informacje biznesowe a często wręcz cały nasz biznes jest realizowany z użyciem tego medium. Czy korzystnie z Internetu jest bezpieczne? Czy cyberzagrożenia mogą dotknąć, spowolnić czy uniemożliwić prowadzenie biznesu Twojej firmie? Na te i inne pytania odpowiemy w trakcie szkolenia.

Propozycja szkolenia skierowana jest do przedstawicieli wyższej i średniej kadry zarządzającej w firmach z sektora MŚP, nie posiadających przygotowania informatycznego.

Szkolenie poprowadzi:
Pan Andrzej Krzyżanek, który od kilkunastu lat zajmuje się zagadnieniami bezpieczeństwa informatycznego, technicznego, obiektowego, jak również zagadnieniami ochrony danych osobowych oraz informacji niejawnych. Posiada obszerną wiedzę i doświadczenie, zarówno teoretyczne jak i praktyczne. Zdobył je w ramach działalności zawodowej zarówno po stronie dostawców jak i odbiorców systemów i usług teleinformatycznych. Kierował firmami dostarczającymi technologie i usługi doradcze w zakresie bezpieczeństwa (ISM EuroCenter, SeKons) wspierając klientów w tworzeniu strategii i polityk bezpieczeństwa oraz wdrażając procedury i systemy bezpieczeństwa. Z kolei będąc po stronie odbiorców, pełniąc funkcję wiceprezesa zarządu spółki PGE Systemy współtworzył strategię bezpieczeństwa IT i koordynował jej wdrażanie w największej grupie kapitałowej rynku energetycznego w kraju. Pan Andrzej Krzyżanek jest absolwentem Instytutu Informatyki, Wydziału Elektroniki Politechniki Warszawskiej.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.
Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Przedsiębiorców zainteresowanych uczestnictwem w szkoleniu prosimy o przesłanie wypełnionych i podpisanych formularzy faksem na nr 12/ 428 92 61, 428 92 50 lub skan zgłoszenia na adres e-mail: mrak@iph.krakow.pl

Dodatkowych informacji udziela:
Małgorzata Rak
tel.: 12/ 428 92 57                         
e-mail: mrak@iph.krakow.pl

Więcej informacji....

Pokaż metkę
Osoba publikująca: AGNIESZKA STASIAK
Podmiot publikujący: MSP Kraków
Zobacz także
Punkt Obsługi Przedsiębiorcy