Szkolenie

Ośrodek Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniu nt. „Zasady gospodarowania opakowaniami i odpadami opakowaniowymi w świetle ostatnich zmian przepisów krajowych oraz UE”, które odbędzie się w siedzibie IPH w Krakowie w dniu 19 października 2016 r. o godz. 9.00.

Szkolenie
Fot. Enterprise Europe Network

Szkolenie realizowane jest w ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji pod patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego Pana Jacka Krupy.
Patronami medialnymi są: TVP3 Kraków, eGospodarka.pl Poradnik Internetu dla Twojej firmy; INFOR.PL; dlaStudenta.pl; Portal Innowacji www.pi.gov.pl.


Propozycja szkolenia skierowana jest do przedsiębiorców z sektora MŚP, będących m.in. organizacjami odzysku opakowań; dokonujących wewnątrzwspólnotowej dostawy odpadów opakowaniowych, dystrybuujących produkty w opakowaniach, prowadzących recykling lub inny niż recykling proces odzysku odpadów opakowaniowych; wprowadzających opakowania.


Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników ze zmianami przepisów dotyczących gospodarowaniem opakowaniami oraz odpadami opakowaniowymi, wynikającymi z implementacji dyrektyw unijnych, jak również ze zmianami ustaw i rozporządzeń krajowych nie wynikającymi z dyrektyw.


Szkolenie poprowadzi:
Pan mec. Adam Polowiec, wspólnik w Kancelarii Polowiec i Wspólnicy Sp. j. Dysponuje bogatym doświadczeniem doradczym, procesowym i projektowym. Współpracował z takimi branżami jak telekomunikacja, przemysł stalowy, ochrona zdrowia, sklepy wielkopowierzchniowe, budownictwo oraz z samorządami. Egzaminator na egzaminie radcowskim.


Udział w szkoleniu jest bezpłatny.
Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.


Zainteresowanych uczestnictwem w szkoleniu prosimy o przesłanie wypełnionych i podpisanych formularzy faksem na nr 12/ 428 92 61, 428 92 50 lub skan zgłoszenia na adres e-mail: mrak@iph.krakow.pl


Dodatkowych informacji udziela:
Małgorzata Rak
tel.: 12/ 428 92 57
e-mail: mrak@iph.krakow.pl

Pokaż metkę
Osoba publikująca: AGNIESZKA STASIAK
Podmiot publikujący: MSP Kraków
Zobacz także
Punkt Obsługi Przedsiębiorcy