Design thinking – warsztaty dla przedsiębiorców - 18 października

Ośrodek Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w warsztatach pt. „Design thinking – warsztaty dla przedsiębiorców”, które odbędą się w siedzibie IPH w Krakowie, przy ul. Floriańskiej 3 w dniu 18 października 2016 r., o godz. 9.00.

Design thinking – warsztaty dla przedsiębiorców - 18 października
Fot. IPH Kraków

Warsztaty realizowane są w ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji pod patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego Jacka Krupy.

Patronami medialnymi są: TVP3 Kraków, eGospodarka.pl Poradnik Internetu dla Twojej firmy; INFOR.PL; dlaStudenta.pl; Portal Innowacji www.pi.gov.pl.

Warsztaty skierowane są do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, niezależnie od przedmiotu prowadzonej działalności gospodarczej.

Celem warsztatów jest zapoznanie uczestników z metodyką design thinking - nowych narzędzi, które uczestnicy mogą zastosować w swojej praktyce biznesowej w celu poprawy jakości oferowanych produktów i usług oraz wskazanie, jak poprzez pracę w zespołach interdyscyplinarnych wypracować innowacyjne rozwiązania rynkowe.

Warsztaty poprowadzą:

Pani Izabela Paluch – Prezes Zarządu INTECH PK Sp. z o.o.
Specjalizuje się w zarządzaniu własnością intelektualną, transferze technologii, komercjalizacji wyników prac badawczo-rozwojowych, finansowaniu innowacji, inkubacji spółek typu spin-off. Posiada 20-letnie praktyczne doświadczenie w przedsięwzięciach biznesowych, budowaniu sieci sprzedaży oraz kierowaniu projektami inwestycyjnymi na rynku międzynarodowym. Współtwórca „CaseLab – Laboratorium Dobrych Praktyk”, praktyk w wykorzystaniu metodologii design thinking do projektowania produktów, usług i tworzenia strategii działalności.

Pan Krzysztof Oleksy – Wiceprezes Zarządu INTECH PK Sp. z o.o.
Specjalizuje się w ewaluacji rynkowej technologii i zarządzaniu innowacjami. Odpowiada za rozwój procesów biznesowych związanych z komercjalizacją wyników prac B+R. Współtwórca i animator cyklu warsztatów z zakresu zastosowania design thinking we wdrażaniu rynkowym technologii - CaseLab – Laboratorium Dobrych Praktyk.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.
Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń!

Zainteresowanych uczestnictwem w warsztatach prosimy o przesłanie wypełnionych i podpisanych formularzy faksem na nr 12/ 428 92 61, 428 92 50 lub skan zgłoszenia na adres e-mail: szkolenia@iph.krakow.pl

Dodatkowych informacji udziela:
Iwona Jordan
tel.: 12/ 428 92 63                         
e-mail: szkolenia@iph.krakow.pl

Więcej informacji: Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie

 

Pokaż metkę
Osoba publikująca: AGNIESZKA STASIAK
Podmiot publikujący: MSP Kraków
Zobacz także
Punkt Obsługi Przedsiębiorcy