Efektywność energetyczna - konferencja

Efektywność energetyczna od szeregu lat jest uznawana za najcenniejsze paliwo energetyczne - bo nie trzeba go wydobywać, a branża energetyczna i budowlana poświęca coraz więcej uwagi zagadnieniom lepszego wykorzystania energii.

 Efektywność energetyczna - konferencja
Fot. Małe i Średnie Przedsiębiorstwa

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Izbie Przemysłowo - Handlowej w Krakowie wspólnie z Centrum Energetyki Akademii Górniczo - Hutniczej w Krakowie oraz Krajową Agencją Poszanowania Energii S.A. serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w bezpłatnej konferencji nt. „Efektywność energetyczna - prawo, programy, innowacyjne rozwiązania", która odbędzie się w Centrum Energetyki AGH w dniu 23 września 2016 r.

Przedstawiciele rządu RP podzielą się z Państwem informacjami nt. polityki w zakresie efektywności energetycznej, a zaproszeni eksperci KAPE S.A. przykładami wykorzystania dobrych praktyk wsparcia budownictwa energooszczędnego. Naukowcy z Politechniki Krakowskiej i AGH przedstawią swoje badania oraz laboratoria budownictwa energooszczędnego i odnawialnych źródeł energii. Zaprezentowane zostaną najlepsze doświadczenia projektowe, a także technologie z zakresu budownictwa, jak i wytwarzania energii. W trakcie konferencji przewidziane jest zwiedzanie Centrum Energetyki AGH i Autobusu Energetycznego KAPE S.A.

Zapraszamy w szczególności przedsiębiorców z branży budowlanej, deweloperów, energetyków, biura projektowe i zarządzających nieruchomościami.

Zainteresowanych udziałem w konferencji prosimy o przesłanie wypełnionych i podpisanych formularzy zgłoszeniowych faksem na nr 12/ 428 92 61, 428 92 50 lub skan zgłoszenia na adres e-mail: mrak@iph.krakow.pl

 

Dodatkowych informacji udziela:
Małgorzata Rak
Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie
tel.: 12/ 428 92 57
e-mail: mrak@iph.krakow.pl

 

Program konferencji

 

Źródło: Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie

Pokaż metkę
Osoba publikująca: AGNIESZKA STASIAK
Podmiot publikujący: MSP Kraków
Zobacz także
Punkt Obsługi Przedsiębiorcy