Informacje na temat działań i projektów UMK

Warsztaty: Fundusze Unijne 2014-2020 dla przedsiębiorstw

Warsztaty odbędą się 31 maja 2017 roku w Hotelu Niebieskim przy ulicy Flisackiej 3 w Krakowie.
Zgłoszenia na warsztat przyjmowane są elektronicznie poprzez stronę: www.eurodlafirm2014-2020.pl.  Warsztat jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń, które spełnią warunki wstępne do udziału w warsztacie.

Pomysły na kreatywną przestrzeń na Zabłociu

Znamy już wyniki konkursu architektoniczno-urbanistycznego na opracowanie koncepcji Klastra Innowacji Społeczno-Gospodarczych Zabłocie 20.22. Nie przyznano pierwszej nagrody, a dwa drugie miejsca zajęły prace autorstwa Macieja Kaufmana i Marcina Maraszka (praca nr 3) oraz Katarzyny Głuch, Mateusza Cyranki, Natalii Judy, Anity Nowak oraz Krzysztofa Speliny (praca nr 7). Oba zespoły otrzymały nagrody w wysokości 20 tys. (pula za pierwsze i drugie miejsce podzielona na dwa).

Kosmiczny hackathon w Krakowie

30 godzin programowania, kosmos, Mars, pot i łzy, a także zwycięstwo i nagroda – tak w skrócie można streścić hackathon „Data Adventures”, który organizują wspólnie firma FORNAX.ai i Europejska Agencja Kosmiczna. Wydarzenie odbędzie się już 27 i 28 maja w krakowskim inkubatorze innowacji Hub:raum na ul. Przemysłowej 12.

Targi Pracy i Przedsiębiorczości w TAURON Arenie Kraków

„Majówka z pracą” to temat przewodni Targów Pracy i Przedsiębiorczości, które we wtorek 23 maja w godz. 10:00-14:00 odbędą się w TAURON Arenie Kraków. Organizatorem wydarzenia jest Grodzki Urząd Pracy w Krakowie. Udział w targach jest bezpłatny.

Gwiazdy branży gier znów błysną w Krakowie

Ponad 90 prelegentów – największych gwiazd światowego gamedevu, poprowadzi ponad 100 wykładów i warsztatów podczas konferencji Digital Dragons, która odbędzie się 22 i 23 maja w ICE Kraków. Organizatorem wydarzenia - jednego z najważniejszych dla branży elektronicznej rozrywki i developerów gier w tej części Europy, jest Krakowski Park Technologiczny.

European and Latin American Business Services and Innovation Network2

Serdecznie zachęcamy do korzystania z finansowanej przez Komisję Europejską bezpłatnej platformy elektronicznej ELAN BIZ (European and Latin American Business Services and Innovation Network).

Konkurs w ramach PO IR - Regionalne Agendy Naukowo-Badawcze oraz badanie inteligentnych specjalizacji

Na stronach internetowych Narodowego Centrum Badań i Rozwoju pojawiła się informacja na temat uruchomienia konkursu na dofinansowanie projektów w ramach Działania 4.1 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój „Badania naukowe i prace rozwojowe”, Poddziałania 4.1.2 „Regionalne agendy naukowo-badawcze”.

Małopolski Festiwal Innowacji już za tydzień

Ponad 90 różnego rodzaju wydarzeń: konferencji, warsztatów, wykładów, paneli dyskusyjnych, szkoleń czy pokazów – będzie czekać na uczestników Małopolskiego Festiwalu Innowacji. Odbędzie się on między 15 a 21 maja w pięciu miastach regionu – Krakowie, Tarnowie, Chrzanowie, Słomnikach
i Nowym Sączu.

Giełda kooperacyjna E2Tech4Cities, Tydzień Zrównoważonej Energii 23 czerwca 2017 r., Bruksela.

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości pragnie zaprosić Państwa do udziału w giełdzie kooperacyjnej poświęconej rozwiązaniom z zakresu zarządzania energią i technologiami odnawialnych źródeł energii dla miast.

Mocne wejście w świat globalnego biznesu. Rusza druga edycja ABSL Start-up Challenge

Korporacje i start-upy, z pozoru bardzo od siebie odległe, coraz częściej szukają możliwości współpracy. ABSL - organizacja, która zrzesza największych na polskim rynku graczy sektora nowoczesnych usług biznesowych, stworzyła platformę umożliwiającą nawiązanie takiej kooperacji. Rusza druga edycja ABSL Start-up Challenge - inicjatywy Związku Liderów Sektora Usług Biznesowych.

Punkt Obsługi Przedsiębiorcy